Úvod Fóra Hledám souputníka Švédsko – květen 2021

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5333
    Lubomír Brož
    Host

    Vš 60 let hledá parťačku na trek ve Švédsku – Kullaleden . Jde o trek cca 70 km + něco navíc a prohlídku měst Goteborg ( sem je přílet a odlet) a Helsingborg. ( zde je východisko treku)Chystám se v květnu 2021 od 2.5. do 12.5.

    #5552
    Marie
    Host

    Nevím, jestli Švédsko, ale někde blíže kdykoliv. Jakoukoliv trasu a vzdálenost. Zdravím Marie

    #5569
    Lubomír Brož
    Host

    Ahoj Marie,

    nakonec jsem se rozhodl, že nepojedu do Švédska, ale do svého milovaného Španělska na trek GR7. Blíže chodím taky, můžeme něco společně naplánovat. Odkud jsi ?

    Přeji příjemný zbytek dne

    Lubomír

    #5643
    Eva
    Host

    Dobrý den,
    vím, že už je květen, přesto píši. Už jste vyrazil? Jestli ne, ráda bych se přidala, jestli to nevadí.. GR7 zní dobře.
    Napište, jak to vidíte. Diky.

    #6640
    Lubomir BroŽ
    Host

    Dobrý den, Evo

    moc děkuji, za nabídku a moc se omlouvám, že odepisuji až nyní. Nějak jsme se minuli, já se již ze Španělska vrátil. Na druhou stranu ale zase není nic u konce, alespoň z mé strany, protože chci v říjnu , až pomine žár pokračovat. Došel jsem do El Chorro a tak mi ještě cca 1700 km zbývá na cestě po GR7 do Andorry. No a do října bych chtěl zvládnout i něco menšího, uvažoval jsem o Tour du mount Blanc, popřípadě něco jiného . Tak jestli budete chtít, můžeme se potkat a popřípadě i něco pochodit v ČR, rád se s Vámi uvidím. Protože tyto stránky nenavštěvuji pravidelně, prosím o případnou odpověď na můj mail :brozconsulting@gmail.com.

    Děkuji a přeji Vám hezký zbytek dne

    S pozdravem

    Lubomír

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Téma ‚Švédsko – květen 2021’ nepřijímá nové odpovědi.