Do Santiaga s cestovkou

Rádi byste se vydali do Santiaga a nemáte odvahu zkusit to sami? Pak můžete využít služeb cestovky a nemuset se o nic starat.

Přehled poutních zájezdů, ze kterých si můžete vybírat u PoutniZajezdy.cz najdete tady. Konkrétně se jedná o:

Camino Primitivo

Je vaším snem absolvovat camino do Santiaga de Compostela a rádi byste absolvovali delší trasu? Zkuste Camino Primitivo a oblíbenou Francouzskou královskou cestu (cca 300 km) s nádhernou přírodou, historickými kostely, katedrálami, hrady a zámky. Na programu pouti, která se uskuteční v termínu 26. 6., resp. 27. 6. – 11. 7. 2022 bude také návštěva světoznámého poutního místa Lurdy ve Francii a možnost výletu do Finistere. V nabídce máme variantu autobusem a letecky nebo obě cesty letecky. Během zájezdu vás doprovodí zkušený průvodce Mons. Dr. Ján Majerník. Podrobnosti zde.

Camimo Arousa

Rádi byste putovali do Santiaga a upřednostňujete spíše kratší trasu? Naše další pouť povede po trase Camimo Arousa (131 km), kterou jsme novinkově zařadili do programu v termínu 11. 7. – 22 7. 2022. Trasa Camina Arousa vede přes oblasti s překrásnou přírodou, malebnými vesnicemi a středověkým dědictvím. Na programu bude i návštěva slavného města vín Porta, pozoruhodného poutního místa Braga a fakultativně také Finistere, nejzápadnějšího bodu Španělska. Vaším průvodcem bude nadmíru zkušený Mons. Dr. Ján Majerník. Podrobnosti zde

Portugalskem na kole

 Láká vás pouť do Santiaga a chtěli byste ji zkusit na kole? Pojeďte s námi na novinkou svatojakubskou cyklopouť do Santiaga de Compostela portugalskou trasou (celkem cca 500 km) obohacenou návštěvou Fatimy! Termín této pouti je 24. 6. – 5. 7. 2022. Během cykloputování vás doprovodí znalý průvodce P. Mgr. Marian Ondrejka a nebude chybět ani doprovodné auto. Podrobnosti zde.