Úvod Fóra Hledám souputníka Z Brna do Santiaga

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petra a poslední změna proběhla před 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29268 Odpovědět
    Petra
    Host

    Ahoj poutníci,
    za pár dní vyrážím z Brna do Santiaga. Moc bych uvítala rady ohledně přechodu ze západního Rakouska do Švýcarska. Kudy je to nejlepší? Vypadá to tam na strašnej krpál 😀
    A pokud byste věděli o nějakých pravých poutnických ubytovnách v Rakousku a Švýcarsku (nikoliv drahé penziony), byla bych taky moc vděčná za info.
    Děkuju, krásný den a buen camino 🙂
    Petra
    Petora@zohomail.com

    #29333 Odpovědět
    Vlastimil Sojka
    Moderátor

    V Rakousku lze projet tunelem z Tyrol do Vorlarlberského údolí autobusem nebo vlakem. Jinak je to opravdu přes sedlo. Na druhou stranu, ten přechod je nádherný. Pokud jde o ubytování, připravte se, že bude konto krvácet. Alternativa tarp + spacák tu dává smysl.
    Buen Camino !

    #29359 Odpovědět
    Petra
    Host

    Moc děkuju za odpověď! Na poutích se dopravě vyhýbám, tak snad to nějak půjde i tentokrát. Beru stan. Ovšem v Rakousku se mimo kempy prý nesmí a pokutuje se to…
    Každopádně děkuji, krásný den 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: Z Brna do Santiaga
Osobní informace:





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">