Do Santiaga s cestovkou

Rádi byste se vydali do Santiaga a nemáte odvahu zkusit to sami? Pak můžete využít služeb cestovky a nemuset se o nic starat.

Přehled poutních zájezdů, ze kterých si můžete vybírat u PoutniZajezdy.cz najdete tady. Konkrétně se jedná o:

Camino Primitivo

Rádi byste putovali více než 100 km? Zkuste Camino Primitivo a oblíbenou Francouzskou královskou cestu (cca 300 km) s nádhernou přírodou, historickými kostely, katedrálami, hrady a zámky. Na programu bude také návštěva světoznámého poutního místa Lurdy ve Francii a možnost výletu do Finistere (nově). V nabídce je varianta autobusem a letecky nebo obě cesty letecky. Podrobnosti zde.

Camimo Arousa

Další variantou je pouť po trase Camimo Arousa (131 km), kterou jsme novinkově zařadili do programu. Trasa Camina Arousa vede přes oblasti s překrásnou přírodou, malebnými vesnicemi a středověkým dědictvím. Na programu bude i návštěva slavného města vín Porta, pozoruhodného poutního místa Braga a fakultativně také Finistere, nejzápadnějšího bodu Španělska. Podrobnosti zde.

Stříbrná cesta – Via de la Plata

Třetí možností je Stříbrná cesta – Via de la Plata (cca 100 km), jejíž poslední úsek, který se nazýván Malá španělská cesta, je považován za jeden z nejkrásnějších. Obohacením navíc jistě bude i návštěva světoznámého poutního místa Lurdy, pozoruhodného poutního místa Bragy a kulturní a obchodní metropole Asturie, Ovieda. Podrobnosti zde.