Postel pro poutníka – hledáme vývojáře

Pro rychlejší dokončení vývoje hledáme posilu do týmu!

Hledáme někoho se znalostí CSS / Sass a libovolného CSS frameworku (např. Bootstrap). Umět ovládat React styled-components nebo Material-UI je značka ideál. Jsi to Ty nebo o někom víš ? NAPIŠ nám.


Nedostatek dostupného ubytování na českých poutních trasách je něco, co chceme změnit. Vytváříme platformu, kde se propojí poutníci s hostiteli, kteří nabízejí místo pro přespání. 

Vyslyšeli jsme volání po tom, aby byla na českých poutních trasách větší nabídka ubytování. Všimli jsme si ochotných poutníků, kteří si vzájemně nabízejí ubytování.
Rozhodli jsme se je spojit.  Výsledkem je vznikající komunitní portál, kde se propojí poutníci s hostiteli. Tvoříme „poutnický couchsurfing“, díky kterému:

  • hostitelé nabízejí místo pro přespání,
  • poutníci mohou přespat za finančně dostupných podmínek,
  • vzroste návštěvnost míst, která by poutníci v důsledku chybějící infrastruktury vynechali.

Pokud chcete na rozvoj projektu přispět a ušetřit tak zároveň na svém budoucím ubytování, vítáme Vaše příspěvky na Darujme.

Veliké dík Vám všem, kteří jste se zapojili do hlasování o hledání „nejlepšího“ nebo spíše nejoblíbenějšího názvu pro vznikající platformu, kde se budou propojovat poutníci s hostiteli na poutních cestách v České republice.
Hlasování bylo ukončeno ve čtvrtek 25. března 2021. Celkem evidujeme 126 hlasů. Z přiloženého grafu je patrné, že vítězem se stává název „Postel pro poutníka“, jenž získal 35 platných hlasů, což byla celá čtvrtina.
V závěsu se statně drželi „Ulož se!“ s 23 hlasy a „Nocleh pro poutníka“ s 16 hlasy. 12 hlasů získal název „Ubytuj poutníka“.
Na vývoji aplikace usilovně pracujeme. Přesný termín testovacího spuštění zatím nemáme stanovený, ale pevně doufáme, že to bude brzy a ještě stihneme zkušební provoz v letošní sezóně.

A na závěr pro zajímavost uvádíme další návrhy názvů, které při hlasování přišly na přetřes:
Albergue Česko
Albergue, Spočiň, Útulna
Camino SleepShare
Camino_noc.cz
CZalbergue
Dobrou noc poutníku
nCLEH
Noc Camino,    
Nocleh pro poutníka
Nocležení, Uležení, Spočinutí, Hostění, Zastřešení, Soustřešení
pilgrim bed
Pilgrim’s roof
Popo – postel pro  poutnika
Poutník
Poutníku ULOŽ se
POuťSTEL
PP = Poutníkova Postel/ Pilgrim‘ s Place( where to sleep)
Složit hlavu
SPACÁK
Ultreia
Ultreia ubytovna
Útulna
Útulna sv. Kryštofa
Vítej
Záhořovo lože

S přáním krásných jarních dnů a brzkého setkávání na poutních cestách.