Vydejme se společně putovat pro druhé – pozvánka na 4. benefiční putování pro Domov sv. Josefa

Putujme pro druhé je podtitul poutě, která se letos koná již počtvrté. Domov svatého Josefa v Žirči leží nedaleko Kuksu, který najdete na Východočeské svatojakubské cestě. Proč neudělat něco pro sebe i pro druhé? Ultreia, spolek poutníků pro vás připravilo čtvrtý ročník Benefičního putování pro Domov svatého Josefa.
V čem spočívá benefice nebo zmiňovaná pomoc? Poutník – účastník poutě namísto uhrazení organizačního (účastnického) poplatku věnuje dobrovolný příspěvek na provoz Domova. A to buď na konci poutě, přímo v Domově do připravené kasičky. A nebo může využít libovolnou formu podpory, zde uvedené.   

Ti, kteří chcete Domov též podpořit, ale z různých důvodů se nemůžete k putování připojit nabízíme možnost objednat si zaslání přání (pohledu) ze závěru samotné poutě, tedy přímo z Domova sv. Josefa v Žirči. Za přání, prosím věnujte dobrovolný příspěvek opět na Domov. Způsobů jak darovat je celá řada, jejich přehled najdete zde. Veškerý výtěžek z putování půjde na provoz Domova. Vše podstatné o tomto jedinečném zařízení se dočtete zde. Pouť organizačně zajišťuje Petr Hirsch, člen našeho výboru.

Podrobnosti a přihlášky na stránkách www.pout.eu

Termín přihlášení, pro ty, kteří chtějí zajistit některé z ubytování je do neděle 6. června 2021, 12:00 skrze formulář na tomto odkazu.

Děkujeme a těšíme se na společné putování pro dobrou věc.