Vyšla nová kniha Miloslava Šaška

Jde o již třetí knihu, kterou poutník Miloslav Šašek o svém putování Svatojakubskou cestou vydal. Tato popisuje jeho putování přes Francii. Ze Ženevy do Pyrenejí a přes hranice až do španělské Pamplony. Miloslav Šašek prošel během několika měsíců trasu přes 3300 kilometrů z Ledec u Plzně až do Santiaga de Compostela a na konec světa na mys Finisterre.

Poznal řadu krásných míst, potkal se a hovořil s místními obyvateli i s poutníky. Prožil neuvěřitelné příběhy, náhody a nezapomenutelné okamžiky. I když většina byla příjemná přesto se dostal do situací, kdy mu šlo téměř o život. Pro zájemce, kteří plánují absolvovat poutní cestu, jsou knihy praktickým návodem, jak se na cestu připravit, co si vzít s sebou a též vytvořit si představu, co je na cestě čeká. Určitě se inspirují a připraví tak, aby se pro ně cesta stala úžasným a nezapomenutelným prožitkem.

Knihy jsou však určeny i pro čtenáře, kteří chtějí poznat jiná místa, jejich historii, seznámit se alespoň takto s jinými názory a pohledy na zajímavá místa poutní cesty. V knihách najdete popis putování autora Českem, Německem, Švýcarskem, Francií a Španělskem. Popis zajímavých míst, setkání, prožitků, ale i rad i doporučení. Součástí knihy je i mnoho fotografií z cest.

Pro zájemce o poslední knihu, ale i o ty dříve vydané, případně o uspořádání přednášky, je zde kontakt: miloslav.sasek@aga2000.cz , tel. 602414525, Facebook Miloslav Šašek či AGA 2000.