Úvod Fóra Hledám souputníka Moravskoslezská cesta

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #11285 Odpovědět
  Karla
  Host

  V červenci roku 2022 jsem prošla Svatojakubskou poutní cestu z Porta do Santiaga de Compostelly. . Po návratů domů jsem se dozvěděla, že takové pouti jsou i u nás v České republice a hlavně i u nás na Moravě. Chtěla bych letos o prázdninách v měsíci srpnu v období od 5.8.2023-20.8.2023 projít Moravskoslezskou cestu, ale nemám odvahu projít ji sama. Hledám touto cestou poutníka, který by měl zájem tuto cestu podniknout a projít ji se mnou. Pocházím Frýdku-Místku.
  Zdraví Karla

  #11573 Odpovědět
  Lída
  Host

  Dobrý den. za pár dní se vydávám sama na Všerubskou svatojakubskou. Jen Vás chci povzbudit, jestli po něčem toužíte, nečekejte, až se k vám někdo přidá. Takhle jsem minulý rok absolvovala Železnou trasu. Bylo to úplně v pohodě. Cestování o samotě má své výhody (jako bukla jsem si předem přespání v penzionech, na spacák v lese to fakt není, to máte pravdu). Ale člověk se nemusí nikomu jinému přizpůsobovat. Někoho jiného hodiny poslouchat. Že se to ve dvou lépe táhne, není pravidlo. Zdravím L.

  #13314 Odpovědět
  Pavel Lusczak
  Host

  Dobrý den Karlo.
  Rád bych se zeptal zda jste šla tu moravskoslezskou cestu a jak jste byla spokojená?
  Myslím že značením a přírodou.
  Děkuji za odpověď
  Pavel

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: Moravskoslezská cesta
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">