Úvod Fóra Hledám souputníka Z Arles v září

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #13231 Odpovědět
  Lucie
  Host

  SOUPUTNÍK
  Ahoj poutníci,
  píšu jménem kamarádky Olgy Jankovcové, dřívější předsedkyně Ultreia. Hledá k sobě parťáka/parťačku na cestu z Arles v září, někdy v rozmezí 6. 9. – 24. 9., max na 14 dnů. Olga je neskutečně vitální důchodkyně, které byste hádali věk o generaci méně oproti realitě. Šest let jsem s ní na etapy putovala, takže o tom něco vím 🙂 Kvůli zdravotnímu omezení s nohou zvládne denně max 15 km. Hledá k sobě někoho, kdo by taky ocenil pomalejší tempo.

  Putuje každý rok už 16 let, je to tedy velmi zkušená poutnice. Cestu miluje a jde jí o to zase na ní být. Potenciální parťák pro letošek jí bohužel vypadl, tak to zkoušíme jinak.

  O Olze můžu říct, že má obrovský přehled o románské architektuře a historii poutnictví. O obojím vede čas od času přednášky pro univerzitu třetího věku.

  V případě zájmu se jí ozvěte na olga.jankovcova@ultreia.cz. A mě se klidně ptejte na zkušenosti z našeho společného putování.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
Odpověď na: Z Arles v září
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">