POUŤ JE AKTUÁLNĚ OBSAZENÁ – Štěpánovo zvonění – putování za duševním zdravím 5. – 7. ledna 2024

Budou tomu téměř dva roky, kdy jsme přišli o kamaráda a kolegu Štěpána Valentu, který se rozhodl vzít si život. Touto poutí si ho chceme už podruhé připomenout a strávit společný čas v době, kdy je krajina venku velmi tichá.

Páteční a sobotní večer chceme opět věnovat malé osvětě okolo duševního zdraví. Pod vedením zkušené psychoterapeutky Petry Mocové si budeme povídat o tom, jak se o sebe dobře postarat, ať už nám zrovna je nebo není do skoku. Myslíme si, že na duševním zdraví prostě záleží minimálně stejně tak jako na tom fyzickém. Zároveň je tohle téma pořád trochu tabu a my bychom rádi přispěli k šíření informací o tom, kam se v těžkých chvílích obrátit.

Praktické informace

Pátek 5. ledna 2024

  • sraz večer v Táboře
  • ubytování v Hotelu Zimní Stadion Tábor (450 Kč / osoba + místní poplatek)

Sobota 6. ledna 2024

  • putování do Dobronic (cca 20 km)
  • ubytování v Penzionu U Kaštanu (ubytování 600 Kč / osoba + místní poplatek, možnost společné večeře – cenu upřesníme, možnost snídaně za 120 Kč / osoba)
  • večerní program zaměřený na duševní zdraví

Neděle 7. ledna 2024

  • putování do Bechyně (cca 10 km)

Celý program postupně doplňujeme.

Přednost budou mít poutníci, kteří se zúčastní celého víkendu, nicméně to není podmínkou. Putování je koncipováno jako benefiční a jeho výtěžek bude věnován na benefiční účely (aktuálně v řešení)

Organizační příspěvek, který bude v celé výši věnován Sociální klinice, můžete předat v průběhu nebo na konci putování. Výše není přesně stanovena, můžete vycházet ze základní odměny 200Kč / den putování.

Platba ubytování a stravy proběhne na místě v hotovosti. Vaše přihláška je závazná. V případě, že se nebudete moci zúčastnit, prosíme, dejte nám vědět na mail buencamino@ultreia.cz. Pokud se odhlásíte méně než týden před putováním, bude nutné uhradit náklady na ubytování. Děkujeme za pochopení.

Veškerý program podléhá změnám. O podrobnostech putování budete informováni do 2. ledna 2024 na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce.

Za spolek Ultreia se na Vás těší

Petra Mocová, Lucie Luňáčková

Přihlášky

Pouť je aktuálně obsazená. Náhradníci mohou případně psát na lucie.lunackova@ultreia.cz

Přihlášky prosíme do 31. prosince 2023 do 12:12 hodin.

Mapa putování: